Жилка Intech Tournament Ice line 50m

Новинка
Модель:
402
$3.90

Intech Tournament Ice Line – унікальна зимова волосінь преміум класу, що бездоганно поєднала воєдино делікатність та неймовірну надійність. І любителі, і спортсмени вже встигли оцінити Tournament Ice Line своїми захопленими відгуками.

Висока міцність Ice Line дозволяє спокусити на клювання і завести в лунку спортивними тонкими діаметрами навіть велику рибу, яка ще недавно неминуче розбила оснастку. Живучість, зносостійкість, ідеально підібрана еластичність, абразивостійкість та міцність на вузлах забезпечують чітку роботу волосіні в найважчих умовах.

Кращу японську сировину та унікальну технологію виготовлення зробили Tournament Ice Line лідером ринку, дозволивши рибалкам цілком відчути принади снастей преміум-класу. Точні діаметри, прозорість матеріалу, зручні розмотування, підвищена стійкість до пошкоджень, відсутність пам'яті, незмінність властивостей навіть у найсильніші морози роблять Intech Tournament Ice Line ідеальним вибором для рибалки-зимника. Переконайтеся, і ви в цьому!

Похожие товары
Лидер продаж!
Новинка
Зимова жилка Streamline TURAN IP 30 m
Зимова жилка Streamline TURAN IP 30 m
Жилка спеціально розроблена для лову риби з криги. Це волосінь топ-рівня, з точним діаметром та високим розривним навантаженням. П..
$5.70