Зимова вудка "Лісовка" 10 гр

Лидер продаж!
Новинка
Модель:
201
Виробники
FISHLAND
$6.80

Зимова вудка Лісовка - результат роботи рибалок-спортсменів. Вудка виготовлена ​​з легко, але міцного матеріалу.

Ручка на шпулі встановлена ​​під кутом, завдяки чому вудка дуже рідко чіпляється за кригу. В отворі для волосіні в корпусі вудки встановлений фторопластовий кембрик, а під шпулю укладені шайби з астролону, що забезпечує легкий хід шпулі та можливість плавно регулювати фрикціон. Яскравий колір допомагає контролювати місцезнаходження вудки на льоду. Хлист в даній моделі склопластиковий, він досить м'який, що дає можливість ловити з найтоншими жилками.

Загалом враховуючи легку вагу, надійність роботи і те, що Лісовка добре лежить в руці, рекомендуємо цю вудку як одну з найкращих вудок для зимової спортивної риболовлі.


Загальна довжина вудки 16 см., ширина 5 см., вага 9 грам.

Похожие товары
Лидер продаж!
Новинка
Зимова вудка "Лісовка" CARBON 10 гр
Зимова вудка "Лісовка" CARBON 10 гр
Зимова вудка Лісовка - результат роботи рибалок-спортсменів. Вудка виготовлена ​​з легко, але міцного матеріалу.Ручка на шпулі вст..
2
$6.80
Лидер продаж!
Новинка
Зимова вудка "Майстер" CARBON
Зимова вудка "Майстер" CARBON
Вудка дуже практична, компактна та надійна.Має карбоновий хлист довжиною 15 см. Виконана з удароміцного пластику, шпуля прозора, щ..
2
$3.50
Лидер продаж!
Новинка
Зимова вудка "Майстер"
Зимова вудка "Майстер"
Вудка дуже практична, компактна та надійна. Має пластиковий хлист довжиною 13 см. Виконана з удароміцного пластику, шпуля про..
3
$2.20
..
$0.00